REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
LAUREM.PL laptopy poleasingowe Bielsko-Białafirma
Pokaż firmę
LAUREM.PL laptopy poleasingowe Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Ul. 3 Maja 25
firma
Pokaż firmę
Bautherm Polska - Rekuperacja
Rzeszów, Paderewskiego 102/5
firma
Pokaż firmę
Mirabu.pl - Internetowy sklep meblowy z wyposażeniem wnętrz
Piechowice, 1 Maja 6
firma
Pokaż firmę
VVS Sp. z.o.o.,
Warszawa, Al.Witosa 31/3a
firma
Pokaż firmę
Winoland Hubert Sochacki
Warszawa, Łubinowa 4 / M18
ORLEN VC inwestuje w ultraszybkie, polskie stacje ładowania samochodów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
ORLEN VC inwestuje w ultraszybkie, polskie stacje ładowania samochodów elektrycznych
Fundusz ORLEN VC zainwestował w EUROLOOP – producenta ultraszybkich stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Ładowarki polskiego startupu, z których korzystają już kierowcy w 7 krajach Europy, są jednymi z najszybszych na rynku. Zapewniają dostęp do prądu stałego o mocy do 720 kW.
BGK sfinansuje rozwój technologii wodorowych w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
BGK sfinansuje rozwój technologii wodorowych w Polsce
Ministerstwo Klimatu i Środowiska (MKiŚ) zawarło dzisiaj z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę na realizację inwestycji w technologie wodorowe oraz wytwarzanie, magazynowanie i transport wodoru. Finansowanie będzie udzielane w formie wsparcia bezzwrotnego. Budżet na inwestycje to 640 mln euro. Środki pochodzą z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Develey Polska otwiera nową fabrykę w woj. łódzkimartykuł
Pokaż artykuł
Develey Polska otwiera nową fabrykę w woj. łódzkim
Develey Polska, jeden z czołowych producentów sosów, ketchupów i musztard, uruchomił nowy zakład produkcyjny w Łęczycy, w województwie łódzkim. Inwestycja ta stanowi jeden z najważniejszych projektów rozwojowych ostatnich lat, realizowany z myślą o zwiększeniu mocy produkcyjnych i usprawnieniu łańcucha dostaw w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku. Przedsięwzięcie łączy nowoczesne technologie z odpowiedzialnym podejściem do środowiska i aktywnym wsparciem lokalnej społeczności.
Ostatnia działka w KSSE w Bytomiu sprzedana! Powstanie fabryka za 100 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Ostatnia działka w KSSE w Bytomiu sprzedana! Powstanie fabryka za 100 mln zł
Największa działka o powierzchni prawie 4,6 ha na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Hakuby w Bytomiu ma swojego właściciela. 11 lipca firma GREMBOX Sp. z o.o. z Rudy Śląskiej, lider w produkcji i sprzedaży opakowań z tektury falistej oraz akcesoriów do pakowania za ponad 6,3 mln zł zakupiła teren pod budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego. Znajdzie w nim zatrudnienie około 50 pracowników.
SM MLEKPOL zainwestuje ponad 414 mln zł w ramach Polskiej Strefy Inwestycjiartykuł
Pokaż artykuł
SM MLEKPOL zainwestuje ponad 414 mln zł w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
Ponad 400 mln zł zainwestuje Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie, której zakład funkcjonuje w Suwalskiej Strefie Ekonomicznej. SSSE S.A. wydała decyzję o wsparciu tej znanej, polskiej spółki, tym samym wspierając inwestycję, realizacja, której wiąże się z poniesieniem przez inwestora SM MLEKPOL nakładów finansowych w wysokości 414 600 000,00 zł, utworzeniem 10 nowych miejsc pracy oraz utrzymaniem 869 miejsc pracy.
Polska w gronie liderów wynajmu powierzchni magazynowych w Europie [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Polska w gronie liderów wynajmu powierzchni magazynowych w Europie [RAPORT]
Według najnowszego raportu Savills „Warehouse and Industrial Market in Poland” w pierwszej połowie 2024 roku oddano do użytkowania ok. 1,64 mln m kw. nowej powierzchni przemysłowo-logistycznej, w efekcie czego wielkość zasobów magazynowych w całej Polsce osiągnęła 33,5 mln m kw.
Ponad 25 miliardów złotych dla Śląska – TAURON pokazał plan inwestycyjnyartykuł
Pokaż artykuł
Ponad 25 miliardów złotych dla Śląska – TAURON pokazał plan inwestycyjny
Ponad 25 miliardów złotych w perspektywie 10 lat – takie środki Grupa TAURON zainwestuje w województwie śląskim. Firma zaprezentowała ambitny plan inwestycyjny dla regionu, którego fundamentem jest ewolucyjna transformacja energetyczna. Lokalizacje, w których obecnie działają konwencjonalne elektrownie, zmienią się w nowoczesne huby, a południe kraju pokryje inteligentna sieć energetyczna.
LOT uruchamia połączenie z Warszawy do San Franciscoartykuł
Pokaż artykuł
LOT uruchamia połączenie z Warszawy do San Francisco
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły sprzedaż biletów na kolejne transatlantyckie połączenie w regularnej siatce przewoźnika na trasie Warszawa - San Francisco.- Rejsy będą realizowane w sezonie letnim, a inauguracyjny lot odbędzie się 6 maja 2026 roku.- Na pokładach PLL LOT pasażerowie będą gościć 4 razy w tygodniu - w każdą środę, czwartek, sobotę i niedzielę.- San Francisco to kolejne miasto po Chicago, Nowym Jorku, Newarku, Miami i Los Angeles, dostępne w regularnej siatce połączeń narodowego przewoźnika.
Najstarszy amerykański bank stawia na Wrocław! Nowe wielkie biuro i nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Najstarszy amerykański bank stawia na Wrocław! Nowe wielkie biuro i nowe miejsca pracy
Kolejny światowy gigant stawia na stolicę Dolnego Śląska. BNY Mellon, dostawca platformy, dzięki której przedsiębiorcy budują swoje firmy, a osoby fizyczne swoje majątki, obecny jest we Wrocławiu już od ponad 13 lat. W ubiegłym roku ogłosił rozszerzenie tu swojej działalności. W stolicy Dolnego Śląska otworzył też oddział Banku Europejskiego w ramach swoich struktur. Teraz ten amerykański bank przeniósł swoje biura do nowoczesnego biurowca w Centrum Południe. Zajmie całą powierzchnię biurową budynku II fazy wrocławskiego kompleksu Centrum Południe – łącznie około 20 300 metrów kwadratowych, zlokalizowanych na 13 piętrach.
Na terenie centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu powstają dwa nowe retail parkiartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu powstają dwa nowe retail parki
Przy ul. Olsztyńskiej w Toruniu w górę pnie się już nie jeden, ale aż dwa parki handlowe. To część wielkiej rozbudowy centrum handlowego Nowe Bielawy. Pierwsza inwestycja, nad którą prace rozpoczęto wiosną tego roku, jest już na finiszu.
Matexi planuje „Nowe Alternatywy” na Ursynowie. Nowe osiedle, szkoła specjalna i rewitalizacja zieleniartykuł
Pokaż artykuł
Matexi planuje „Nowe Alternatywy” na Ursynowie. Nowe osiedle, szkoła specjalna i rewitalizacja zieleni
Matexi Polska przedstawiło koncepcję osiedla „Nowe Alternatywy”, które ma powstać na Starym Imielinie – u zbiegu ulic Indiry Gandhi, Pustułeczki i Rolnej. Projekt zakłada budowę około 330 mieszkań, nowych usług, ogólnodostępnych terenów zielonych, a także publicznej szkoły specjalnej. Deweloper prowadzi dialog z mieszkańcami w ramach procedury lex deweloper, a ostateczna decyzja należeć będzie do Rady Warszawy.
Dino wybuduje nowe, wielkie centrum dystrybucyjne na południu Polski. Powstaną nowe miejsca pracy artykuł
Pokaż artykuł
Dino wybuduje nowe, wielkie centrum dystrybucyjne na południu Polski. Powstaną nowe miejsca pracy
Kolejna nowa, wielka inwestycja Dino Polska. Spółka kontynuuje swoją ekspansję na południu Polski. W związku z dynamicznym wzrostem sklepów tej polskiej sieci w województwie śląskim i dalszymi planami rozwoju w tej części naszego kraju, firma zdecydowała się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjno-logistycznego. Nowy obiekt powstanie w liczącym ponad 46 tysięcy mieszkańców Zawierciu.
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślicefirma
Pokaż firmę
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Maślice
Wrocław, Pilczycka 196D
Rozkwitający rynek nieruchomości na obrzeżach Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Rozkwitający rynek nieruchomości na obrzeżach Wrocławia
W ostatnim czasie obserwujemy duże ożywienie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Uruchomienie przez rząd programu Bezpieczny Kredyt 2%, wzmożyło popyt na nowe mieszkania, jednak – jak tłumaczą eksperci – podaż spada, przez co nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska drożeją. Rekordowo wysokie ceny w centrum sprawiły, że coraz większą popularnością cieszą się lokale na obrzeżach Wrocławia. Jak prezentuje się rynek nieruchomości na Dolnym Śląsku?
Ruszyła budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego w Lubartowieartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego w Lubartowie
Z udziałem marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, przedstawicieli władz lokalnych oraz reprezentantów świata nauki i biznesu, 9 maja 2023 roku w Lubartowie, odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego Technologii Światłowodowych dla Przemysłu. Inwestycję dla spółki IPT Fiber realizuje firma STRABAG. W Lubartowie powstanie jeden z najnowocześniejszych w Europie ośrodków zajmujących się rozwojem technologii światłowodowych nowej generacji.
REKLAMA